poniedziałek, 18 marca 2013

BohaterowieAmber Brooks 19 letnia uczennica. Chodzi do jednego z najlepszych liceów w Londynie. Jest kuzynką znanego piosenkarza Liama Payne. Jest miła, urocza i czasem złośliwa. W szkole jest lubiana. Ma ciemno brązowe oczy i ciemno blond włosy. Uwielbia jeździć na desce i grać na gitarze. 
Erin Ross rówieśniczka Amber. Chodzą do tego samego liceum. Uwielbia One Direction, ale jeszcze nie miała okazji ich poznać. Jest wredna, ale potrafi być miła. W szkole tak jak Amber jest lubiana. Dobrze gra w siatkówkę. Ma brązowe włosy i oczy. Włosy farbuje na blond.
Niall Horan 19 letni członek zespołu One Direction. Jest uroczym Irlandczykiem z niebieskimi oczami i blond włosami. Jest miły i słodki.
Harry Styles 19 letni chłopak z One Direction. Loczki, dołeczki w policzkach i intensywnie zielone oczy są znane każdej directioner. Jest bezczelny, zboczony i kochany.
Zayn Malik 20 letni piosenkarz należący do One Direction. Brązowe oczy, tego samego koloru włosy które zdobi blond pasemko. Jest opiekuńczy i uroczy.
Louis Tomlinson 21 letni piosenkarz z One Direction. Gra w piłkę nożną i nałogowo je marchewki. Sądzi, że tylko on może nosić paski. Jest słodki, opiekuńczy i uroczy.
Liam Payne 19 letni członek One Direction. Przez chłopaków jest uważany za tego odpowiedzialnego i w związku z tym nazywany jest Daddy. Amber jest dla niego jak młodsza siostra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz